Легкий і гнучкий ПУ шланг товщиною 0,7 мм PUR Elastik MB, Польща
Міцний, абразивостійкий, надійний з'єднувальний елемент для видалення різних промислових відходів, а також для переміщення абразивних продуктів.
Стінка шланга виготовлена із стійкого до стирання поліуретану, який стійкий до мікробів і гідролізу, мідний корд з пружинного стали, вбудована в стіну ПУ рукава.
Універсальний шланг для деревообробної, пластмасової та хімічної промисловості для транспортування легких твердих частинок, а також повітря і газів.
Діапазон температур:
Від -40 ° C до + 90 ° C
Колір: прозорий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rondo |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 110 мм |
| Длина | 20 м |
| Рабочая среда | Воздух, Неагрессивная среда, Газообразная среда, Агрессивная среда |
| Количество слоев | 1 |
| Толщина стенки | 0.7 мм |
| Тип изделия | Шланг |
| Материал изделия | Полиуретан |
| Вес 1 п.м. | 0.8 кг |
| Армированный шланг | Да |
| Область применения изделия | Вентиляция, кондиционирование, Деревообработка, Машиностроение, Пищевая промышленность, Промышленность, Сельское хозяйство, Строительство, Химическая промышленность |
| Физические характеристики | |
| Максимальная рабочая температура | 90 град. |
| Рабочее давление | 0.3 бар |
| Механические характеристики | |
| Минимальный радиус изгиба | 110 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Тип армирования | Спиральное |
| Внутренняя поверхность | Гладкая |
| Наружная поверхность | Ребристая |
| Користувацькi характеристики | |
| Цвет | прозрачный с желтым оттенком |
| Минимальная рабочая температура | 40 |
- Цена: от 696,14 ₴/пог.м



