
Шланг вакуумний для фекального насосу морозостійкий 80 мм Agro-2, польський пвх рукав -25 С
от 670 ₴/пог.м
- В наличии
- Код: Gamrat 80 AGRO-2
Увага! Ціна вказана за рукав діаметром 80 мм
При замовленні Товару береться часткова оплата перед відвантаженням, яка буде вважатися підтвердженням Вашого замовлення.
Ціни вказані без урахування ПДВ.
Рукав з морозостійкого полівінілхлориду для асенізаторних фекальних машин виробництва польського заводу
Відпускається кратно 1 метру. Максимальний метраж 30 метрів.
В зимовий період добре працює.
Робоча температура від -20 С до +55 С
Гнучкий, еластичний, на основі ПВХ спіралі, темно-зеленого кольору.
Застосування:
- cлів вигрібних ям, каналізації і т.д.
- Промислові дощові установки.
- Всмоктування і подача рідкого гною, навозу та інших рідин.
|
Діаметр (mm) |
Товщина (mm) |
Вага (g/m) |
Допустимий роб. тиск (MPa) при температурі 23 +/- 2 C |
Допустимий роб. Тиск (MPa) при температурі 55 +/- 2 C |
Радіус вигину (мм) при температурі 23 +/- 2°C |
Ціна м.п. без ПДВ |
|
50 |
4,8 |
970 |
0,5 |
0,15 |
250 |
175 |
|
63 |
5,4 |
1405 |
0,5 |
0,15 |
315 |
225 |
|
75 |
5,5 |
1680 |
0,4 |
0,13 |
375 |
315 |
|
80 |
5,8 |
1795 |
0,4 |
0,13 |
400 |
335 |
|
100 |
6,7 |
2600 |
0,3 |
0,13 |
500 |
415 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamrat |
| Страна производитель | Польша |
| Тип изделия | Шланг |
| Материал изделия | Поливинилхлорид |
| Область применения изделия | Химическая промышленность, Водоснабжение, Машиностроение, Оросительные системы, Сельское хозяйство, Строительство |
| Рабочая среда | Агрессивная среда, Вода, Жидкая среда, Неагрессивная среда |
| Диаметр | 80 мм |
| Толщина стенки | 5.8 мм |
| Длина | 30 м |
| Количество слоев | 6 |
| Армированный шланг | Да |
| Цвет | Зелёный |
| Вес 1 п.м. | 1.8 кг |
| Конструктивные особенности | |
| Тип армирования | Спиральное |
| Внутренняя поверхность | Гладкая |
| Наружная поверхность | Гладкая |
| Физические характеристики | |
| Рабочее давление | 4 бар |
| Разрушающее давление | 13 бар |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | 20 |
| Вес д 100 | 2900 |
| Диаметр изгиба | 550мм |
| д.100 раб.давление при темп +23 | 3 бар |
| д.100 раб.давление при темп +55 | 10 бар |
- Цена: от 670 ₴/пог.м



