Перед відвантаженням береться аванс за Товар.
Пропонуємо термостійкий рукав для відведення вихлопних газів який використовуються із загальною вентиляційною системою з катушками або без них. Може комплектуватись насадками.
Рукав тип TPR 600 д 76 мм німецького виробника Vacuflex - хорошої якості.
Термостійкий матеріал рукава EPDM/PP товщиною 0,6 мм витримує температурний режим від -40 до +135 С (короткочасно може бути +150 С).
Тиск - 0.6/0,3Атм.
Увага не всі діаметри є на складі, тільки ходові позиції

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vacuflex |
| Страна производитель | Германия |
| Материал шланга | Термопластичная резина |
| Диаметр | 76 мм |
| Толщина стенки | 0.6 мм |
| Длина | 15 м |
| Количество слоев | 1 |
| Армированный шланг | Да |
| Вес 1 п.м. | 0.5 кг |
| Конструктивные особенности | |
| Тип армирования | Спиральное |
| Внутренняя поверхность | Ребристая |
| Наружная поверхность | Ребристая |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черный |
| Основные атрибуты | |
| Диаметр шланга | 100 мм |
| Длина шланга | 15 м |
| Диаметр сопла | 100 мм |
| Максимальная температура | 135 град. |
Информация для заказа
- Цена: 520 ₴/пог.м



