Рукави постачаються бухтами по 4 м.п. На сайті вартість одного метра!
Легкий шланг Uni-Silic В, виготовлений з одного шару склотканини з силіконовим покриттям.
Складська програма виробника Ø 32, 38,41 ,44, 51, 63, 80, 90, 102, 127 ,152 mm.
Хімічностійкий, армований сталевим обмідненим дротом, ниткою, стійкий до хімічних речовин і високих температур до + 310 °C.
Має гладку внутрішню стінку.
Рукав термостійкий сертифікований CE.
Використовується в автомобільній, суднобудівній, військовій, авіаційній, сільськогосподарській промисловості.
Для відведення диму та вихлопних газів, у будівельному обладнанні, промислових транспортних засобах, турбінах, вітрових турбінах, вентиляції (HVAC), залізницях, обробки гранулятів, автоматизації та загального промислового застосування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rondo |
| Страна производитель | Польша |
| Материал шланга | Силикон |
| Область применения шланга | Сельское хозяйство, Промышленность, Газовая сварка, Химическая промышленность, Пищевая промышленность, Строительство, Металлургия, Машиностроение, Вентиляция, кондиционирование |
| Диаметр | 32 мм |
| Толщина стенки | 0.5 мм |
| Длина | 4 м |
| Количество слоев | 1 |
| Армированный шланг | Да |
| Цвет | Красный |
| Конструктивные особенности | |
| Тип армирования | Спиральное |
| Внутренняя поверхность | Гладкая |
| Наружная поверхность | Гладкая |
| Физические характеристики | |
| Рабочее давление | 1.5 бар |
| Минимальная рабочая температура | -80 град. C |
| Максимальная рабочая температура | 300 град. C |
| Механические характеристики | |
| Максимальный радиус изгиба | 16 мм |
- Цена: от 1 480 ₴/пог.м




Отправка с 20 мая 2026