Ціна вказана без урахування ПДВ
Увага! При замовленні Товару береться часткова оплата перед отгузкой, яка буде вважатися підтвердженням Вашого замовлення.
Шланги ПВХ гнучкі аспіраційні гнучкі, еластичні, хімічно стійкі.
Виготовляються на основі сталевий обмідненої спіралі, товщиною від 1,2 мм до 3,5 мм в залежності від діаметру рукава;
- Робоча температура: -0 ÷ +70 С;
- Товщина стінки: 0,5 мм;
- Діаметри - від 20 мм до 500 мм.
- Довжина бухти - від 3 до 15 погонних метрів
- Дуже гнучкі,
- Чи не піддаються корозії;
- Стійкі до агресивних факторів зовнішнього середовища;
- Колір напівпрозорий.
використовуються для установки на рухливі вузли.
Трубопроводи з ПХВ застосовуються як:
1. Вентиляційні гнучкі повітроводи в системах вентиляції і кондиціонування;
2. Рукава ПВХ аспіраційні в системах промислового пиловидалення, витяжки тирси, стружки в столярному і меблевому виробництві, гранул, суспензій в хімічному виробництві;
3. Шланги для транспортування газів і різних рідин;
Поліхлорідвініл (ПХВ) хімічно стійкий до багатьох реагентів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rondo |
| Страна производитель | Польша |
| Тип изделия | Шланг |
| Материал изделия | Поливинилхлорид |
| Область применения изделия | Вентиляция, кондиционирование, Деревообработка, Машиностроение, Промышленность, Химическая промышленность, Пищевая промышленность, Сельское хозяйство |
| Рабочая среда | Агрессивная среда, Воздух, Газообразная среда, Неагрессивная среда |
| Диаметр | 160 мм |
| Толщина стенки | 0.5 мм |
| Длина | 6 м |
| Количество слоев | 1 |
| Армированный шланг | Да |
| Вес 1 п.м. | 0.61 кг |
| Конструктивные особенности | |
| Тип армирования | Спиральное |
| Внутренняя поверхность | Ребристая |
| Наружная поверхность | Ребристая |
| Механические характеристики | |
| Минимальный радиус изгиба | 164 мм |
- Цена: от 533,52 ₴/м
- Способ упаковки: Упаковка стрейч пленка и скотч. Бухты по 6 метров. Коэффициент сжатия 6:1. Сжатие зависит от диаметра шланга. Чем больше диаметр, тем больше коэффициент.



