УВАГА! При замовлені Товара береться часткова оплата перед відвантаженням, яка буде вважатися підтвердженням Вашого замовлення.
Аспіраційні рукави дуже гнучкі використовуються в системах промислового пиловидалення для оснащення деревообробного обладнання (видалення стружки і тирси з робочої зони верстату), відведення хімічних випаровуваннь.
Температура використання від 0 до +70 С.
Виробник Rondo2 (Польща).
Ціна вказана без врахування ПДВ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rondo |
| Страна производитель | Польша |
| Тип изделия | Шланг |
| Материал изделия | Поливинилхлорид |
| Область применения изделия | Вентиляция, кондиционирование, Деревообработка, Машиностроение, Пищевая промышленность, Промышленность, Сельское хозяйство, Химическая промышленность |
| Рабочая среда | Агрессивная среда, Воздух, Газообразная среда |
| Диаметр | 180 мм |
| Толщина стенки | 0.71 мм |
| Длина | 6 м |
| Количество слоев | 1 |
| Армированный шланг | Да |
| Вес 1 п.м. | 0.51 кг |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструктивные особенности | |
| Тип армирования | Спиральное |
| Внутренняя поверхность | Ребристая |
| Наружная поверхность | Ребристая |
| Физические характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | 1 град. |
| Максимальная рабочая температура | 70 град. |
| Механические характеристики | |
| Минимальный радиус изгиба | 184 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір | прозорий з сіруватим відтінком |
| Цвет | прозорий |
- Цена: от 605,34 ₴/пог.м



